×

Ak Parti Erzurum İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0.442 214 13 98

 • BAŞBAKANIMIZ PROF.DR. AHMET DAVUTOĞLU 29 KASIMDA ERZURUMDA
  Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Akparti Erzurum İl Başkanlığının 29 Kasım 2014 tarihinde yapılacak 5. Olağan Kongresine katılacak.
 • Vefat ve Teşekkür

  Ak Parti Erzurum İl başkanlığı İl Başkanı Fatih Yeşilyurt'un annesinin vefatı nedeniyle teşekkür mesajı yayınladı
  Teşkilat
 • Türk halkı AB’de olmaya hazır

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Türk halkı başka kültürlere karşı Almanya'daki PEGIDA hareketi ve Avrupa'daki bazı yabancı düşmanı gruplardan çok daha hoşgörülü, anlayışlı ve AB'de olmaya hazır" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Ak Parti Erzurum birim başkanları toplantısı yapıldı

  Ak Parti il ve ilçe birim başkanları toplantısı yapıldı
  Teşkilat
 • Erzurum Ak Parti İl Yürütme Kurulu Belirlendi

  29 Kasım'da yapılan il Kongresi sonrası Ak Parti Erzurum İl Başkanlığının yeni yürütme kurulu belirlendi.
  Teşkilat
 • 81 İlin Ekonomi İşleri Başkanları Erzurum’da buluştu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş’un başkanlığında 81 İlin Ekonomi İşleri Başkanlarıyla Erzurum’da Değerlendirme Toplantısı düzenlendi. Palandöken’de bulunan Xanadu Snow White Otelinde düzenlenen toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, AK Parti Erzurum milletvekilleri, AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, belediye başkanları ve parti yöneticileri katıldı.
  Teşkilat
 • Merkez Bankası bağımsız çalışıyor

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kamuoyunda bazı endişe ve eleştiriler söz konusu fakat Merkez Bankası oldukça bağımsız çalışıyor" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • 5. Bölge yerel Yönetimler Toplantısı Erzurum’da yapıldı

  Ak Parti 5. Bölge Yerel Yönetimler Belediye Başkanları istişare ve Değerlendirme Toplantısı Erzurum'da yapıldı. Toplantıya Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Abdulhamit Gül, 7 ilin yerel yönetimler başkanları ile Ak Partili il ve ilçe belediye başkanları ve Erzurum belediye meclis üyeleri katıldı.
  Teşkilat
 • Erzurum’un yeni seçilen İl Yönetimi Kahvaltılı Toplantıyla Basına Tanıtıldı

  29 Kasımdaki İl kongresinde yeni seçilen Akparti Erzurum il yönetimi kahvaltılı toplantıyla basına tanıtıldı. Palandöken Dağı’nda bulunan Xanadu Snow White Otel’de düzenlenen toplantıya AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan, AK Parti Erzurum İl yönetimi katıldı.
  Teşkilat
 • Nefret dili kullanılmamalı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bir kişi Hazreti Muhammed ve Hazreti İsa’ya hakaret ederse bunu da bizim orada olduğumuzda yaparsa ben şöyle sorarım, ‘Neden bu dili kullanıyorsunuz, nefret dili kullanılmamalı'" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Ak Parti Erzurum 5. Olağan İl Kongresi yapıldı

  Ak Parti Erzurum 5. Olağan İl Kongresi Yapıldı. Coşkulu Kongreye Başbakan Davutoğlu'da katılarak konuşma yaptı. İl Başkanı Fatih Yeşilyurt katılanların tamamının oyunu alarak yeniden İl başkanlığına seçildi
  Teşkilat

Erzurum Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan