×

Ak Parti Erzurum İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0.442 214 13 98

 • BAŞBAKANIMIZ PROF.DR. AHMET DAVUTOĞLU 29 KASIMDA ERZURUMDA
  Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Akparti Erzurum İl Başkanlığının 29 Kasım 2014 tarihinde yapılacak 5. Olağan Kongresine katılacak.
 • Türkiyede Zafer AK Parti' nin
  Erzurumda Zafer Ak Parti' nin
 • Uzun Adam Erzurum' da
  Erzurum AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın katılımı ile gerçekleştirilen mitingle tarihi bir güne daha sahne oldu.
 • Vefat ve Teşekkür

  Ak Parti Erzurum İl başkanlığı İl Başkanı Fatih Yeşilyurt'un annesinin vefatı nedeniyle teşekkür mesajı yayınladı
  Teşkilat
 • Her şehrimizle ilgili bir idealimiz var

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Siyasi olarak tercihler ne olursa olsun her şehrimizle ilgili bir rüyamız, düşüncemiz, idealimiz var. Hiçbir şehir hiçbir partinin kalesi değil, bütün şehirler Türkiye'nin bir parçası" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Ak Parti Erzurum birim başkanları toplantısı yapıldı

  Ak Parti il ve ilçe birim başkanları toplantısı yapıldı
  Teşkilat
 • Erzurum Ak Parti İl Yürütme Kurulu Belirlendi

  29 Kasım'da yapılan il Kongresi sonrası Ak Parti Erzurum İl Başkanlığının yeni yürütme kurulu belirlendi.
  Teşkilat
 • 81 İlin Ekonomi İşleri Başkanları Erzurum’da buluştu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş’un başkanlığında 81 İlin Ekonomi İşleri Başkanlarıyla Erzurum’da Değerlendirme Toplantısı düzenlendi. Palandöken’de bulunan Xanadu Snow White Otelinde düzenlenen toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, AK Parti Erzurum milletvekilleri, AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, belediye başkanları ve parti yöneticileri katıldı.
  Teşkilat
 • Milletin Diyanet’ine savaş açtılar

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Milletin Diyanet'ine savaş açarlar, imam hatiplerini tekrar kapatmak için '1+8+4' derler. Sonra da 'yok imam hatipleri kapatmayacağım' der. Ya biz bilmez miyiz? 28 Şubat 'kesintisiz 8' dedi, siz '1+8+4' diyorsunuz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • 5. Bölge yerel Yönetimler Toplantısı Erzurum’da yapıldı

  Ak Parti 5. Bölge Yerel Yönetimler Belediye Başkanları istişare ve Değerlendirme Toplantısı Erzurum'da yapıldı. Toplantıya Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Abdulhamit Gül, 7 ilin yerel yönetimler başkanları ile Ak Partili il ve ilçe belediye başkanları ve Erzurum belediye meclis üyeleri katıldı.
  Teşkilat
 • Erzurum’un yeni seçilen İl Yönetimi Kahvaltılı Toplantıyla Basına Tanıtıldı

  29 Kasımdaki İl kongresinde yeni seçilen Akparti Erzurum il yönetimi kahvaltılı toplantıyla basına tanıtıldı. Palandöken Dağı’nda bulunan Xanadu Snow White Otel’de düzenlenen toplantıya AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan, AK Parti Erzurum İl yönetimi katıldı.
  Teşkilat
 • Ege’yi ayağa kaldıracağız

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir merkezli Ege Gelişim Projesi'ni (EGEGEP) başlattıklarını aktararak, "İzmir merkezi olarak bütün Ege'yi ayağa kaldıracağız. 25 milyar liralık yatırımla 4 bin 587 yeni tesis yapacağız.'' dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Ak Parti Erzurum 5. Olağan İl Kongresi yapıldı

  Ak Parti Erzurum 5. Olağan İl Kongresi Yapıldı. Coşkulu Kongreye Başbakan Davutoğlu'da katılarak konuşma yaptı. İl Başkanı Fatih Yeşilyurt katılanların tamamının oyunu alarak yeniden İl başkanlığına seçildi
  Teşkilat

Erzurum Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan