• ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  CAFER BURUCU

  1957 ERZURUM DOĞUMLU BİR ÇOK STK LARDA GÖREV ALDIM. TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  HAMZA KAVAZ

  1964 YILINDA ERZURUM İLİNİN HOROSAN İLÇESİN KARAÇUHA KÖYÜNDE DOĞDUM. İLKOKULU KÖYÜMDE , ORTAOKULU ERZURUM ŞAİR NAFİ ORTAOKULUNDA BİTİRDİM . LİSE TAMAMLAMA İMTİHANLARINA GİRMEKTEYİM. 1985 YILNDA ASKERLİK YAPTIM. 1994 YILINDA TİCARET HAYATINA BAŞLADIM. HALEN ERZURUM ÇAYKARA PASAJI İÇERİSİNDE TEKSTİL İŞLETMECİLİĞİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  MEVLÜT DOĞAN

  İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ ERZURUMDA OKUDUM.YUKSEK ÖGRENIMIMI YINE ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESINDE BİTİRDİM.1994 YILINDA YILMAZLAR İNŞ ENEJ TAAH.LTD.ŞTİ FİRMASINDAN İŞ HAYATIMA BAŞLADIM.15 YILDAN BERİ AKTİF OLARAK ÇALIŞMKATAYIM.HER NE KADAR SİYASETTE AKTİF OLARAK GÖREV ALMAMAKLA BERABER SİYASETLE İÇİÇE YAŞADIM.KISMETSE BUGUNDEN İTİBAREN DÜNYA GÖRÜŞÜ OLARAK KENDİME YAKIN GÖRDÜĞÜM AK PARTİDE AKTİF OLARAK BAŞLAMAK İSTİYORUM.EVLİYİM İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  YASIN GÜRAKSIN

  1974 Erzurum doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ön lisans Halkla İlişkiler bölümü mezunuyum. 1992-1995 yılları arasında Erzurum Belediyesi S.O. İşletme Müdürlüğü emrinde Abonman Servisinde tahakkuk Memurluğu, bilgisayar operatörlüğü ve Abone kayıt memurluğu görevlerini yaptım. Daha sonra İlimiz Büyükşehir statüsüne kavuştuktan sonra, Büyükşehir Belediyesi ESKİ Genel Müdürlüğü adı altında Su ve Kanalizasyon İdaresinde Teftiş Kurulu Başkanlığı Kaleminde görev yaptım. 2000-2004 yılları arasında ESKİ Genel Müdürlüğünde Basın Müşavirliği görevini yürütürken, 2004-2010 yılına kadar da Büyükşehir Belediyesi Basın Müşaviri görevlerini de ifa ettim. 2008-2009 yılında Büyükşehir Belediyespor Yöneticiliği görevini de üstlendim.(Belediyemizin 3 Temmuz Beldespor adı altında faaliyet gösterdiği Futbol takımımız o yıl Amatör ligden Bölgesel Amatör Ligine çıktığı yıl Yöneticilik görevi) 2008-2015 yılları arasında Erzurum Büyükşehir Belediyesi Folklor Araştırma Spor Kulübü Derneği(EBFAD)’nde Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüm. 2010 yılından bu zamana kadar da Büyükşehir Belediyesi ESKİ Genel Müdürlüğü’nde Özel Kalem Müdür V. olarak görevime devam etmekteyim. Şuan Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum İl Yönetim Kurulu Üyesiyim. Türkiye Belediyeler Birliği -Kamu Mali Yönetimi Ve Kamu İhaleleri Semineri, Diksiyon Kursu, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Eğitim Seminerlerine katıldım. Evli ve 1 çocuk babasıyım.