• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULKERİM POLAT

  Aşkale

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET EFDAL GÜLCÜ

  Oltu

  2001 Yılında Oltu ilçe kurucu yönetim kurulu üyesi, 2009-2014 belediye meclis üyeliği ve meclis grup başkan vekilliği.12.11.2014 ilçe kongresi ile ilçe başkanlığı devam etmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ENSAR COŞKUN

  Aziziye

  ATATÜRK ÜNIVERSIESI ZIRAAT FAÜLTESI MEZUNUYUM TARIM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLARDA 14 YIL TEKNIK ELAMAN VE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ YAPTIM.1994-1999 YILLARINDA DADAŞKENT BELEDIYE BAŞKANLIĞINI YAPTIM.1999 YILINDAN BU GÜNE KADAR ERGAZ A.Ş. PAZARLAMA MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPTIM.2007-2008 YILINDADA ADALET VE KALKINMA PARTISI IL YÖNETIM KURULU ÜYELIĞI YAPTIM EVLI OLUP;4 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERDAL AKDAĞ

  Horasan

  1974 Horasan doğumluyum. 2011 yılından beri Horasan İlçe başkanlığında 3 dönem ilçe başkanlığı görevini sürdürdüm. 2014 yılında önce atama ile ardından da kongre ile İlçe Başkanlığı görevine getirildim. Ticaretle uğraşmaktayım evliyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FATİH EFEOĞLU

  İspir

 • ×

  İlçe Başkanı

  FATİH ERTEK

  Uzundere

  1976 Tortum doğumluyum.2015 yılından beri parti içerisinde aktif görev almaktayım.2016 yılında atamayla ilçe başkanlığı görevine getirildim.Makine mühendisiyim.Ticaretle uğraşıyorum.Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKTAN ÖMEROĞLU

  Palandöken

  1979 Tortum doğumluyum. 2009 yılından beri parti içerisinde aktif görev almaktayım. 2014 yılında önce atama ile ardından kongre ile Palandöken İlçe Başkanlığı görevine getirildim. Büyük Kongre delegesi olarak görevimi sürdürmekteyim. Ticaret ile uğraşmaktayım. Evli 1 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN ONUR AKİ

  Şenkaya

  Siyasi Hayatıma AK Parti İle Başladım Belediye Meclis Üyeliği-İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği-İlçe Başkan Yardımcılığı Görevi Yaptım 2014 Yılında İlçe Başkanı Olarak Görev Yaptım. Halen Devam Etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İHSAN NURİ YAVUZ

  Pazaryolu

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEMET SÖNMEZ

  Hınıs

  1970 Hınıs doğumluyum. 2010 yılından beri teşkilatta aktif olarak görev yapmaktayım. 2014 yılında yapılan kongre ile Hınıs ilçe başkanlığı görevine başladım. Çiftçilik ile uğraşıyorum evliyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  METİN OKUMUŞ

  Narman

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEVLÜT KAYA

  Olur

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUHAMMET HANİFİ TEMİRLENK

  Pasinler

 • ×

  İlçe Başkanı

  MURAT DERDİYOK

  Karaçoban

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER HANCI

  Tortum

  Ömer HANCI, 1971 Yılı Erzurum İli, Tortum İlçesi doğumlu. Meslek Lisesi Harita Kadastro ve Elektrik bölümlerinden ayrı ayrı mezun oldu. Üniversite eğitimlerini ise 1991 yılından itibaren, Antalya Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Harita ve Kadastro, Atatürk Ünv. MYO İş Sağlığı ve Güvenliği, Lisans eğitimini ise İşletme fakültesi İşletme bölümünde, Yüksek Lisans Eğitimini ise İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinde İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanında tamamladı. 1992-94 yıllarında Antalya Belediyesi için imar planı arazi harita çalışmaları yaptı. 1994-1997 yıllarında Antalya, Kaş- Kalkan ilçe içme suyu isale hattı projesinde Haritacı ve şantiye koordinatörü olarak çalıştı. Askerlik görevini ifa ettikten sonra, 1998-2002 yıllarında, Erzurum Çat barajı içme ve sulama suyu projesi isale hattı tünel inşaatının proje aplikasyon görevleri ile tünel personeli sevk ve idaresi görevinde bulundu. 2002-2008 yıllarında Trabzon ili Arsin OSB’ de üretim fabrikası müdürlüğü, 2009-2015 yıllarında Türkcell Erzurum Bölge Çözüm Ortağı bünyesinde Erzurum bölgeye bağlı yedi ildeki tüm baz istasyonların bakım ve onarımı bölge sorumlu yöneticisi olarak çalıştı. 2015 yılından itibaren İnşaat ve Taahüt alanında kendi işini kurarak inşaat alanında çalışmaya devam etti. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı alanında da Erzurum Atatürk Ünv MYO da gece bölümlerinde öğretim görevlisi (okutman) olarak derslere girmekte, ticari firmalara da uzmanlık hizmeti vermektedir. YG(OG) Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Yüksek Gerilim Altında Çalışma Yetki Belgesine (EKAT) sahip, ayrıca; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri, İç Tetkikçi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri, ISO 22000 Gıda, OHSAS 18001 ISG, NLP, Diksiyon, Beden Dili ve Liderlik eğitimlerini aldı. 2014 yerel seçimleri için Erzurum Yakutiye belediyesinden Meclis üyeliği aday adayı oldu. 4. Dönem AK Parti Tortum İlçe Teşkilatında Yönetim kurulu üyeliği ile Yürütme kurulunda Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevlerini ifa etti. 2014 yılında AK Parti 5. Olağan İlçe Kongresinde 400 delegenin 344 nün oyunu alarak 5. dönem Tortum İlçe Başkanı oldu. Aktif görevde iken beş seçim geçirip görev aldığı ilçe teşkilatı sürekli oy yüzdesini artırıp son referandum seçimlerinde de %90 EVET yönünde oy alınmasında katkı sunmuştur. 19.08.2017 tarihli Tortum ilçesi 6.Olağan Kongresinde 416 delegenin 408 nin oyunu alarak 2. defa İlçe Başkanı oldu. Evli, bir çocuk babası olup, eşi lisans, İşletme bölüm mezunu ve Tortum İlçesi AK Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesidir. Tlf: 530 407 55 48 [email protected]

 • ×

  İlçe Başkanı

  RECEP AYDIN

  Yakutiye

  1980 YILINDA ERZURUMDA DOGDUM.İLK ORTA VE LİSE TAHSILIMI ERZURUMDA TAMAMLADIM.ASKERİ GÖREVİMİ HAKKARI YUKSEKOVA İLÇESİNDE JAN.SINIR TÜMEN KOM TAMAMLADIM.GELDİKTEN SONRA ORMAN URUNLERİ İMALAT VE SATIŞI ÜZERİNE BABAMIN KURMUŞ OLDUGU İŞYERININ BAŞINA GEÇTİM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.PARTİMİZİN AÇMIŞ OLDUGU SİYASET AKADEMISI KURSUNU BAŞARIYLA TAMAMLADIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RIDVAN KARASU

  Köprüköy

  20.12.1978 yılında köprüköy ilçesinde dünyaya geldim ilk,orta lise öğrenimimi köprüköyde de tamamladım.2010 Yılından beri Köprüköy ilçesi Ak Parti İlçe başkanlığı görevini yürütmekteyim.Köprüköyde Esnaflık yapmaktayım.Evli ve 1 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SERVET TUTKUN

  Karayazı

  08.07.1968 yılında karayazı ilçesinde dünyaya geldim.İlk orta ve lise öğrenimimi karayazıda tamamladım.2014 Yılından beri Ak parti Karayazı ilçe başkanlığı görevini yürütmekteyim.Karayazıda esnaflık yapmakta olup evli ve 5 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  TANER ÖZER

  Tekman

  1987 yılı Tekman doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Son Sınıf Öğrencisiyim. 2007-2010 Yıllarında AK Parti Tekman İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, 2011-2014 Yıllarında AK Parti Tekman İlçe Başkanlığı Yaptım. Evliyim. Tekman Merkezde Yaşıyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAVUZ YAŞA

  Çat

  29.12.1975 yılında erzurum çat ilçesinde doğdu.ilk ve orta eğitimini Erzurum'da tamamladıktan sonra,batıda çeşitli turizm acentelerinde tanıtımcılık yaptı.2004 yılında Erzurum'a kesin dönüş yapan Yavuz yaşa,tarımsal kalkınma kooperatifi kurarak başkanlığını yaptı.ilçe merkezinde arkadaşlarıyla birlikte süt üreticileri birliğini kurarak,başkan Yrd görevini yürüttü.alman kooperatifler birliği ve tarım reformu genel müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen çalıştaylara davet edilmiş ve kooperatiçilik,kooperatifçiliğin hizmet alanları,modern yönetim teknikleri;girişimcilik;modern insan kaynakları ve stratejik Planlama dallarında,prf Dr Selahattin kumlu,prf Dr İbrahim özdoğan,stratejist Ufuk Peker ve eğitmen arzu Akalın tarafından başarılı eğitimler alarak kendisine belgeler verilmiştir.Evli ve 2 çocuk babası olan Yavuz yaşa tarım ile uğraşmaktadır